VIDEO Rezolvarea subiectelor la Informatică, Bacalaureat 2022

VIDEO Rezolvarea subiectelor la Informatică, Bacalaureat 2022

Subiectele care au fopst date la proba de Informatică, miercuri, la bacalaureat 2022, au fost rezolvate de Paul Somesan, fondatorul Academiei Zecelainfo, o școala online de informatică care pregateste elevii de liceu pentru diverse examene din informatică. Autorul rezolvării a trimis pe redacție@edupedu.ro acest clip.

Afișarea primelor rezultate va avea loc în data de 27 iunie (până la ora 12:00). Contestațiile pot fi depuse/transmise în aceeași zi, în intervalul orar 12:00 – 18:00, inclusiv prin mijloace electronice. Afișarea rezultatelor finale este prevăzută în data de 1 iulie.

Vezi aici subiectele la logicăsociologiepsihologieeconomieinformaticăchimie organică și anorganicăgeografiebiologie animală și vegetalăanatomie și fiziologie umanăfizică.

Baremele vor fi publicate la ora 15:00.

Articolul VIDEO Rezolvarea subiectelor la Informatică, Bacalaureat 2022 apare prima dată în Edupedu.ro.

Close