UPDATE Classroom și alte servicii Google au devenit inaccesibile pentru mulți utilizatori din România și alte țări. Cursurile școlare online au fost perturbate / Serviciile au revenit

UPDATE Classroom și alte servicii Google au devenit inaccesibile pentru mulți utilizatori din România și alte țări. Cursurile școlare online au fost perturbate / Serviciile au revenit

UPDATE Serviciile Google au revenit după câteva zeci de minute.

Știrea inițială: Google Classroom, Gmail, Youtube, Drive și alte servicii Google sunt inaccesibile pentru mulți utilizatori din România începând cu orele prânzului, potrivit constatărilor reporterilor G4Media.ro și sesizărilor primite de acest site de la cititorii săi.

Din cauză că Google Classrom nu funcționează, multe cursuri școlare nu se pot desfășura.

Mai mult pe G4Media.ro

Articolul UPDATE Classroom și alte servicii Google au devenit inaccesibile pentru mulți utilizatori din România și alte țări. Cursurile școlare online au fost perturbate / Serviciile au revenit apare prima dată în Edupedu.ro.

Close