Rectorul UMF Cluj: Mă vaccinez, deci gândesc, gândesc, deci exist!

Rectorul UMF Cluj: Mă vaccinez, deci gândesc, gândesc, deci exist!

Rectorul Universităţii de Medicină şi Farmacie (UMF) „Iuliu Haţieganu” din Cluj-Napoca, Anca Buzoianu, a scris vineri, într-o postare pe Facebook, despre faptul că s-a vaccinat anti-COVID-19, dar şi despre interesul studenţilor privitor la imunizare, transmite Agerpres, citată de G4Media.ro.

„Webinarul ‘Mă vaccinez, deci exist!’ destinat studenţilor noştri români şi internaţionali a avut o audienţă record. Au fost puse zeci de întrebări, iar interesul studenţilor noştri a fost remarcabil. Mulţumim specialiştilor care au participat, Mihaela Lupşe şi Sorin Man, doamnei prorector Carmen Mihu, precum şi doamnelor decan Soimita Suciu şi Gianina Crişan, domnului decan Cristian Dinu”, a scris Anca Buzoianu.

Citește articolul complet pe G4Media.ro

Articolul Rectorul UMF Cluj: Mă vaccinez, deci gândesc, gândesc, deci exist! apare prima dată în Edupedu.ro.

Close