Președintele Iohannis a convocat o întâlnire cu premierul și membri USR-PLUS din Guvern, printre care și Ciprian Teleman, ministrul cercetării, azi la ora 15

Președintele Iohannis a convocat o întâlnire cu premierul și membri USR-PLUS din Guvern, printre care și Ciprian Teleman, ministrul cercetării, azi la ora 15

O întâlnire cu premierul României și membri USR-PLUS din Guvern a fost convocată de președintele Klaus Iohannis la Cotroceni, joi la ora 15:00. Anunțul a fost publicat pe site-ul presidency.ro.

“Președintele României, domnul Klaus Iohannis, va avea joi, 7 ianuarie a.c., ora 15:00, la Palatul Cotroceni, o întâlnire cu Prim-ministrul României, Florin Cîțu, Viceprim-ministrul Dan Barna, ministrul Transporturilor și Infrastructurii, Cătălin Drulă, ministrul Economiei, Antreprenoriatului și Turismului, Claudiu Năsui, ministrul Justiției, Stelian Ion, ministrul Investițiilor și Proiectelor Europene, Cristian Ghinea, ministrul Sănătății, Vlad Voiculescu, ministrul Cercetării, Inovării și Digitalizării, Ciprian Teleman”.

Știrea se actualizează

Foto: presidency.ro

Articolul Președintele Iohannis a convocat o întâlnire cu premierul și membri USR-PLUS din Guvern, printre care și Ciprian Teleman, ministrul cercetării, azi la ora 15 apare prima dată în Edupedu.ro.

Close