G4Media.ro împlinește doi ani de la lansare. La mulți ani!

G4Media.ro împlinește doi ani de la lansare. La mulți ani!

Colegii noștri de la G4Media.ro împlinesc 2 ani de când au lansat cel mai ambițios proiect editorial din online-ul românesc – în afară de Edupedu.ro, desigur :). Le spunem la mulți ani, îi salutăm virtual, pentru că în aceste zile fiecare lucrează de acasă, exact cum recomandă autoritățile.
Echipa G4Media.ro ne inspiră, ne e partener de nădejde și ne arată în fiecare zi că jurnalismul de calitate este singura soluție pentru o societate educată, activă și care reacționează la evenimentele importante din orice domeniu. Felicitări pentru ce faceți și la cât mai mulți cititori!

 

Articolul G4Media.ro împlinește doi ani de la lansare. La mulți ani! apare prima dată în Edupedu.

Close