Decan nou la Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării a Universității din București: Antonio Momoc

Decan nou la Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării a Universității din București: Antonio Momoc

Antonio Momoc, directorul Departamentului de Antropologie culturală şi Comunicare al Facultății de Jurnalism și Științele Comunicării (FJSC), este noul decan al acestei instituții, după cum a anunțat el, miercuri, pe Facebook.

El a scris că Senatul Universității din București a validat votul ce i-a fost acordat în Consiliul Facultății.

Antonio Momoc a scris, între altele:

  • “Planul meu mangerial ca decan a avut în vedere sugestiile venite din partea profesioniștilor marcom și a ziariștilor prestigioși cu care am avut discuții înainte de a-mi asuma această candidatură și mă bazez pe sprijinul lor și o mai strânsă colaborare cu industria.”

Articolul Decan nou la Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării a Universității din București: Antonio Momoc apare prima dată în Edupedu.

Close